Klan Crafterzy Server Vip
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Capture The Flag

Go down 
AutorWiadomość
Varios_PL
Admin
Varios_PL


Liczba postów : 55
Join date : 24/03/2011
Age : 29
Skąd : Warszawa

Capture The Flag Empty
PisanieTemat: Capture The Flag   Capture The Flag I_icon_minitimeSob Kwi 02, 2011 2:11 pm

Wraz z nowym serverem i nowymi komendami w tym Train i Gun.
Stworzyliśmy nową mapke typu (idź i zabijaj)
Dla niewiedzących jak się gra w Capture the Flag:

(Zdobądź flagę (ang. capture the flag, CTF) – jeden z typów gier wieloosobowych, obecnie spotykany prawie wyłącznie w grach komputerowych z gatunku first-person shooter, w rozgrywkach paintballowych, ASG i zabawach harcerskich. Gracze dzielą się na dwie (czasami więcej) drużyny (nawet po jednym zawodniku na drużynę, ale zazwyczaj jest ich więcej) i mają swoje bazy. W każdej bazie jest flaga. Drużyna zdobywa punkt wtedy, gdy zabierze flagę z bazy wroga i zaniesie ją do swojej bazy. Zazwyczaj należy donieść ją do swojej flagi, znajdującej się w wyznaczonym dla niej miejscu i nie można tego zrobić, jeśli flaga ta jest w posiadaniu przeciwnika bądź znajduje się gdzieś na planszy. Wygrywa drużyna, która zdobędzie określoną ilość punktów lub będzie miała więcej punktów po upływie czasu przeznaczonego na rozgrywkę.)

Jednak my tak nie będziemy grać do końca Wink
W naszej grze dzielimy ludzi na 2 drużyny (Blue i Red Team)
FAQ.

Jak zapamiętać kto po której jest stronie?
- Dzielimy ludzi parzyście na drużyny i dajemy im KOLOR NICKU. np. jak jesteś z drużyny niebieskiej, twój nick jest niebieski a jeżeli z czerwonej. masz czerwony nick. proste prawda?

Od jakiej rangi można w to grać?
- W capture the flag można grać dopiero od AdvBuildera

A jak w ogóle można strzelać? w Minecraft się da?
-Da się strzelać, wystarczy wpisać /gun i masz. niestety gun można używać dopiero od AdvBuildera

Jak wpadłeś na pomysł aby coś takiego zorganizować?
-Ja na ten pomysł nie wpadłem, widziałem to na Rosyjskim serverze ale tam była poprostu pusta mapka a tutaj chciałem upiększyć to dzieło. a poza tym korciło mnie żeby to zrobić bo uwielbiam gry typu capture the flag, tak samo w Silkroad Online, Unreal jak i Counter Strike


Tą gre nie ja wymyśliłem w Minecraft pierwszy ale na Polskich servach mało takich jest, można powiedzieć że prawie wcale.
Dziękuje prosze o komentarze z oceną tego projektu Smile
Powrót do góry Go down
https://crafterzy.forumpl.net
 
Capture The Flag
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klan Crafterzy Server Vip :: Server Minecraft :: Atrakcje-
Skocz do: